Kariéra

Svet digitálnych agentúr je pestrý. Často sa stretávame s rôznymi zaujímavými zadaniami, ktoré firmám pomáhajú budovať značku alebo vytvárame aplikácie, ktoré uľahčujú prácu znudeným zamestnancom.

Ak ťa baví tvorba online aplikácii alebo sa zaujímaš o internetové technológie, máš chuť pracovať, určite sa nám ozvi.

Tvojou úlohou bude predovšetkým vytvárať grafické podklady pre rôzne Facebook, mobilné a webové aplikácie. Svoje skúsenosti môžeš využívať aj v návrhoch používateľských rozhraní a svoju kreativitu ukážeš na baneroch a rôznych reklamných prvkoch.

Našou podmienkou je dobrá znalosť Adobe Photoshop, skúsenosti s vektorovou grafikou a výhodou sú aj skúsenosti s jednoduchou 3D grafikou.

Programovanie webových, Facebook a mobilných aplikácii je u nás každodenná činnosť. Programujeme v jazyku PHP, používame väčšinou MySQL alebo SQLite databázy a vo front-endoch často využívame rôzne animácie alebo javascriptové aplikácie.

Požadujeme znalosť objektového PHP, MySQL, jQuery alebo skúsenosti s tvorbou Android/iOS aplikácii. Výhodou sú skúsenosti s HTML5, CSS3 a s verzovacími programami, ktoré pracujú s SVN alebo GIT. V dotazníku uveď, s ktorými open-source redakčnými systémami máš skúsenosti a či využívaš PHP frameworky.

Riadenie zákaziek od ich začiatku až po odovzdanie je tvojou hlavnou úlohou. Budeš mať na starosť aj aktívne vyhľadávanie nových obchodných príležitostí, ústretovú komunikáciu s existujúcimi klientmi a dôležitá je trpezlivá spolupráca s tímom.

Požadujeme znalosť bežných kancelárskych programov a dobrú znalosť Internetu. Výhodou sú skúsenosti s Cloud aplikáciami (Google Docs, Drive, Dropbox,..) a chuť učiť sa nové veci z IT oblasti.

Kvalitný textový obsah je veľmi dôležitý pre dobrú aplikáciu, web aj pre vyhľadávače. Tvojou úlohou je upravovať a vytvárať rôzne texty, slogany a popisy. Občas sa popasuješ aj s odbornou témou pri tvorbe návodu, e-booku alebo pri písaní blogov.

Požadujeme výbornú znalosť slovenského pravopisu a bežných kancelárskych programov. Výhodou sú skúsenosti s Cloud aplikáciami (Google Docs, Drive, Dropbox,..) a znalosť internetu.

Každý potrebuje začať a brigáda alebo stáž je dobrá forma na učenie sa rôznych činností v online svete. Tvojou úlohou bude úprava obrázkov a spracovávanie textov, napĺňanie rôznych CRM alebo CMS systémov.

Požadujeme znalosť bežných kancelárskych programov, dobrú znalosť Internetu a chuť vzdelávať sa. Výhodou sú skúsenosti s cloud aplikáciami (Google Docs, Drive, Dropbox,..) a poteší nás znalosť HTML, XML alebo skúsenosti s programovaním.

Každý používateľ je iný. Aplikácie skúšame automatizovanými testami, ale tú najdôležitejšiu spätnú väzbu o pocitoch z používania aplikácií nám môžu dať iba ľudia. Aj preto hľadáme testerov, ktorí nám pomôžu so skúšaním nových aplikácií a funkcií.

Aj my chceme, aby sa na internete dalo nájsť čo najviac informácií. Do nášho adresára hľadáme ľudí, ktorých fascinujú online technológie a radi píšu. Ak máte vlastný blog alebo hľadáte priestor, v ktorom môžete tvoriť články o sociálnych sieťach, programovaní, novinkách v online priestore, určite sa ozvite.